Zamliečňovacie fólie

Zamliečňovacie fólie

Predstavte si HiTech stenu alebo paravan s fóliou z tekutých kryštálov, ktorý vás ukryje pred zvedavými  pohľadmi, alebo umožní panoramatický výhľad jedným stlačením diaľkového ovládania. Vytvorte si predel medzi priestormi alebo efektnú projekčnú plochu vo svojom interiéri, či už ste v práci, predajni alebo doma.

Q-zoner je technológia, ktorá nalepením či zalaminovaním špeciálnej fólie premení každú sklenenú plochu na HiTech paravan, ktorý sa na povel stane priehľadným alebo mliečnym sklom. Výborne slúži na vytváranie diskrétnych zón, rozdelenie open-space priestorov, na diskrétnu ochranu pred neželaným divákom a pod. Súčasne vytvára vhodný povrch pre bezdotykovú zadnú projekciu.

 

Ak do matnej fólie Q Zoner pustíme elektrinu, stane sa priehľadnou, ak elektrinu odpojíme, fólia opäť zmatnie. Fóliu Q Zoner vďaka jej pružnosti a nízkej hmotnosti môžeme nalepiť na ľubovoľnú transparentnú plochu. Q Zoner má zároveň parametre projekčnej fólie. V tandeme s digitálnym projektorom doslova vo vzduchu zhmotníte premietacie plátno domáceho kina, prezentačnú obrazovku, dynamický reklamný banner. Limitom je iba miera predstavivosti a veľkosť rozpočtu.

Použitie:   v korporátnych zasadačkách a showroomoch  –  voV.I.P. longue v hoteliérstve  –  v diskrétnych zónach v bankovníctve  –  ako HiTech zástena pri ATM  –  na premenu obyčajného výkladu na neobyčajný predajný kanál