Triedička mincí Scan Coin ICX Active-9

Triedička Scan Coin ICX Active-9

Vysokorýchlostná profesionálna triedička mincí s možnosťou počítania hodnoty mincí a overovania ich pravosti. Vhodná na vysoké denné zaťaženie.

Najnovšie zariadenie na aktívne triedenie mincí od spoločnosti Scan Coin, ideálne pre stredné a veľké podniky, ktoré potrebujú rýchlo a spoľahlivo triediť väčšie objemy mincí.

Najnovší dizajn s osvedčenou technológiou

Nový dizajn bol vyvinutý na základe spätnej väzby od zákazníkov ScanCoin a prispôsobený ich potrebám. Vďaka dlhoročným skúškam, vývoju a testovaniu je ICX Active-9 navrhnutý tak, aby bol najlepší v kategóriách presnosť a konzistencia.

Okrem toho má zariadenie aj 10-palcový LCD dotykový displej pre rýchlu prevádzku, kde môže používateľ jednoducho meniť nastavenie denominácii a sledovať údaje o správe hotovosti s cieľom ďalej rozvíjať svoje podnikanie.

ICX Active-9 má rovnaký firmware ako najsilnejšie zariadenie na trhu – ICP Active-9 s unikátnou technológiou Active Sorting ovládanou softvérom. Táto technológia dovoľuje stroju pracovať aj v čase, keď je jedno vrecko na mince plné a obsluha ho práve vymieňa. Má tiež schopnosť preprogramovať senzory, ktoré poskytujú inteligenciu potrebnú na okamžité prispôsobenie sa budúcim regulačným potrebám bez nutnosti investovať do nového hardvéru. Samozrejmosťou je, že riešenie je pripravené zaobchádzať s najnovšími mincami.

Hlavné funkcie ICX Active-9

Technická špecifikácia

ModelScanCoin ICX Active-9
Rýchlosť počítania:Do 2 700 mincí / min.
Rozsah – priemer15 – 32mm (štandard), možnosť úpravy
Rozsah – hrúbka0,8 – 3,5mm (štandard)
Veľkosť násypníka2,3 litra
Sériové rozhranie3 x USB
PríkonCca 120W
Napájanie230V / 50Hz
Rozmery (v x š x h)770 x 614 x 547 mm
HmotnosťN/A
Doplnkové príslušenstvoExterná tlačiareň, stojan, boxy na mince

Kontaktná osoba

Eva Starostová - Podpora obchodu - QEX

Mgr. Eva Starostová

+421 911 067 467
starostova@qex.sk