Scan Coin CDS-9R
Recyklačné zariadenie na mince a bankovky

Rastúca konkurencia na dnešnom bankovom trhu si vyžaduje efektívne a bezpečné hotovostné riešenie pre maloobchodných aj privátnych klientov. Vysoké náklady spojené so správou hotovosti vyžadujú optimalizované a bezpečné riešenia. Spoznajte skutočné riešenie hotovostných transakcií a ponúknite Vašim klientom rýchle a bezpečné riešenie s najnovšími zariadeniami na recykláciu hotovosti ScanCoin CDS-9R.

 

Sme presvedčení, že správa hotovosti by mala byť rýchla a s minimálnym zapojením Vášho personálu. CDS-9R je úplne nové bankové riešenie pre samoobslužnú recykláciu hotovosti.

Maloobchodníci a súkromní zákazníci, ktorí vyžadujú hromadné transakcie hotovosti, môžu ľahko a rýchlo robiť bezpečné vklady. Zároveň je CDS-9R ideálnou voľbou pre maloobchodníkov, ktorí potrebujú denné hotovostné balíčky. Zariadenie vydáva všetky nominálne hodnoty v ľubovoľnom mixe alebo rozdelení podľa preferencie používateľa. Samoobslužná automatizácia umožňuje zákazníkom lepšiu kontrolu nad ich hotovosťou a zároveň zlepšuje pracovné prostredie zamestnancov.

Samoobslužné hotovostné zariadenie typu „dva v jednom“ (depozit aj výber) je vhodným riešením pre hromadné vklady aj výdaj. V dôsledku toho už nebudú potrebné nákladné zariadenia na výdaj mincových roliek a samostatné stroje na depozit mincí.

Zameraný na bezpečnosť

Hotovosť je bezpečne uložená v trezorovej časti, ktorá je dostupná spredu alebo zozadu. Zariadenia sú vybavené zrkadlami, aby chránili klienta pred „nakúkaním cez rameno“. Okrem toho sú pripravené pre pripojenie akéhokoľvek druhu kamier pre zvýšenie bezpečnosti.

Atraktívny dizajn

Ergonomický dizajn umožňuje pohodlnú a spoľahlivú prevádzku pomocou 15” dotykovej obrazovky. Interakcia medzi používateľom a strojom je dôkladne premyslená a zahŕňa vedenie zákazníka prostredníctvom osvetlených indikátorov. CDS-9 je intuitívne navrhnuté tak, aby sa ľahko používalo bez akéhokoľvek fyzického obmedzenia.

Najvyššia spoľahlivosť

CDS-9 je postavená na najslepšej mincovej a bankovkovej technológii dostupnej na trhu, čo z nej robí skutočne prémiový produkt. Užívateľské prostredie a hardvérová technológia boli vyvinuté tak, aby zabezpečili bezporuchovú prevádzku, vysokú spoľahlivosť a maximálnu využiteľnosť zariadenia.

Technická špecifikácia

ModelScanCoin CDS-9RMenaEUR
PoužitieDepozit mincí a bankoviek (voliteľné)Displej15" dotykový
Ochranná trieda4mm plech (mince), CEN IV (bankovky)Mechanický zámokÁno
Rýchlosť počítaniaDo 900 ks/min.Rýchlosť počítania bankoviek480 ks/min.
Typ akceptora mincíCAM 200 / DO sorting CAMRecyklácia bankoviek4 nominály
Kapacita podávača1,5 l (200 - 300 mincí)Zabudované PCÁno
Kapacita depozituDo 46 000 ks mincíNapájanie240 V 50 Hz
Escrow priehradkaNieMožnosť pripojeniaPC, SD karta, LAN
Detekcia falzifikátovÁno, certifikácia ECBČítačka karietvoliteľná
Typ depozituTriedený / netriedenýTlačiareňÁno, 80 mm termotlač

Kontaktná osoba

Eva Starostová - Podpora obchodu - QEX

Mgr. Eva Starostová

+421 911 067 467
starostova@qex.sk