Scan Coin CDS 820j - Depozitné zariadenie na mince

Depozitné zariadenie na mince Scan Coin CDS-820j

CDS-820j – vynovená verzia jedného z najpopulárnejších samoobslužných depozitných systémov na mince – ponúka intuitívne užívateľské rozhranie, zobrazené na vysokokvalitnom 7-palcovom dotykovom displeji. Do zariadenia CDS-820j boli vložené 25-ročné skúsenosti firmy ScanCoin. Toto zariadenie je pripravené spĺňať budúce požiadavky a najnáročnejšie kritériá na trhu.

Vďaka svojej všestrannosti a skvelej architektúre je použitý softvér uznávaný mnohými zákazníkmi a na viacerých trhoch slúži ako štandard v tomto odvetví. S pomocou tohto softvéru získate úplnú flexibilitu pre nastavenie zariadenia.

Špičková senzorová výbava

V zariadeniach CDS-820j bola použitá najnovšia senzorová výbava, ktorá je, samozrejme, odobrená aj ETSC (európska inštitúcia, ktorá udáva normy pre kontrolu mincí). Vysoko presné a spoľahlivé senzory dokážu identifikovať a spočítať mince a zároveň vyraďovať cudzie, poškodené a falošné mince. Pre bezpečné uloženie mincí je k dispozícii uzamykacia nádoba (rovnako ako na zariadení CDS9-R).

Efektivita na prvom mieste

CDS-820j vám otvára možnosti pre depozitovanie míncí 24 hodín denne. Otvára tiež nové možnosti automatického spracovania hotovosti, pomáha zlepšovať služby zákazníkom tým, že oslobodzuje personál od manuálneho spracovávania mincí a tým šetrí čas a energiu personálu. Vďaka modulárnemu systému sa CDS-820j dokáže prispôsobiť odvetviu, v ktorom pôsobíte, či sa jedná o bankový sektor, obchod alebo iné.

Technická špecifikácia

ModelScanCoin CDS 820jMenaEUR
PoužitieDepozit mincíDisplej7" dotykový
Ochranná trieda4mm plech (mince)Mechanický zámokÁno
Rýchlosť počítaniaDo 900 ks/min.Rozmery (š x h x v)545 x 600 x 1 055 mm
Typ akceptora mincíCAM 200 / DO sorting CAMHmotnosť110 kg
Kapacita podávača1,5 l (200 - 300 mincí)Zabudované PCÁno
Kapacita depozituDo 35 000 ks mincíNapájanie240 V 50 Hz
Escrow priehradkaNieMožnosť pripojeniaPC, SD karta, LAN
Detekcia falzifikátovÁno, certifikácia ECBČítačka karietvoliteľná
Typ depozituTriedený / netriedenýTlačiareňÁno, 80 mm termotlač

Kontaktná osoba

Eva Starostová - Podpora obchodu - QEX

Mgr. Eva Starostová

+421 911 067 467
starostova@qex.sk