Projekty a realizácie

Projekty a realizácie

Realizácia projektov je nosným prvkom v oblasti reklamy. Navrhneme Vám riešenie tak, aby spĺňalo vaše požiadavky a aby každý prvok ladil s architektonickým riešením interiéru i exteriéru.

Dizajn prvkov  a materiálové vyhotovenie prispôsobíme účelu použitia a vzhľadu okolia, či už sa jedná o riešenie informačného a navigačného systému, označenia budovy, stojanov do prevádzok, brandingu priestorov alebo prezentácie produktov.
Obchodné centrum Centro Nitra

Riešenie navigácie v centre a návrh stojanov na prospektové materiály. Prvky ladia s interiérovým vybavením centra a farebnosťou loga, nie sú rušivým prvkom, ale zároveň sú dostatočne čitateľné.

Aupark Košice

Projekt, návrh, výroba a montáž navigácie v obchodnom centre v priestoroch mall, v garážach, v obslužných priestoroch. Značenie na podvesených tabuľkách je riešené 3D, zavesené na lankovom systéme a zohľadňuje dizajn loga Auparku.

Katolícka univerzita v Ružomberku

Výroba a montáž dizajnových prvkov budovy knižnice a rektorátu univerzity. Značenie v knižnici, tabuľky ku dverám, nápisy a polepy na budovu, polepy stien wallwrapovou fóliou boli vyrábané na základe podkladov architekta.

HANON

Návrh, výroba,  montáž exteriérového oznacenia .Realizacia atyp steny s umiestenymi produktami vo vstupnej hale  +  atyp panel do vyrobnej haly

TESCOMA

Návrh interiérových prvkov a brandingu interiérov a exteriérov predajní, grafické návrhy periodických produktových a imidžových kampaní a ich realizácia, grafické návrhy inzercií, prezentačné systémy

Kaštieľ ORLOVÉ

Interiérové značenie priestorov kaštieľa. Všetky prvky sú navrhnuté a vyrábané na mieru tak, aby ladili s historickým vzhľadom interiéru a nerušili celkový dojem z interiéru.

KAVIAREŇ MONDIEU

Realizácia svetelného loga a názvu kaviarne v interiéri obchodného centra. Samotné logo je tvorené zo samostatných písmen, upevnených na kovovej konštrukcii tak, aby bola zachovaná čistota a viditeľnosť preskleni.