Správa mobilných zariadení

„Zjednodušte správu podnikovej mobility“

CLYD je riešenie správy mobilných zariadení (MDM)/podnikovej mobility (EMM), ktoré umožňuje jednoduché riadenie podnikovej mobility.

Umožňuje správu, riadenie a zabezpečenie smartfónov a tabletov so systémom Android a Windows.

CLYD poskytuje funkcie potrebné na správu aplikácií, zabezpečenie zariadení a vzdialené ovládanie.

Vaša firma bude mať k dispozícii kompletné riešenie na hromadnú správu mobilných zariadení certifikované spoločnosťou Google prostredníctvom programu Android Enterprise .

Riešenie správy mobilných zariadení CLYD umožňuje správu inventáru desiatok až niekoľko desiatok tisíc zariadení s lokálnou technickou podporou klienta.

Softvér je k dispozícii v režime SaaS (softvér ako služba) alebo On Premise (v priestoroch zákazníka).

CLYD - Funkcie

Zabezpečenie zariadenia
režim Kiosk

Pomocou režimu kiosk vytvorte a udržiavajte bezpečné pracovné prostredie pre používateľov na firemných zariadeniach

Správa aplikácií

Zavádzajte podnikové aplikácie vyvinuté vo vlastnej réžii alebo z obchodu Google Play; vykonávajte tichú aktualizáciu aplikácií

Monitorovanie a ovládanie zariadenia

Majte jednoduchý prístup k informáciám o všeobecnom stave všetkých zariadení, štatistikách pripojenia a polohe, alarmoch porúch zariadení

Google EMM - Android Enterprise

CLYD je schválený spoločnosťou Google a je kompatibilný so zariadeniami Android Enterprise Recommended

Vzdialené ovládanie

Majte kontrolu nad zariadeniami a vykonávajte ich údržbu

Správa údajov

Vykonávajte správu dokumentov a priečinkov dostupných v zariadeniach a zaistite ich synchronizáciu, prenos a zálohovanie

Geolokácia
Geofencing

Majte prístup k údajom o polohe zariadenia, histórii ciest, spustení alarmov/akcií, ak sa zariadenie dostane mimo schválenú oblasť

Správa zariadenia počas jazdy

Nastavte rýchlosť, po prekročení ktorej sa zariadenie uzamkne, čo znemožní používanie dotykovej obrazovky

Prečo CLYD?

Jednoduché používanie

CLYD je navrhnutý na jednoduchú a rýchlu implementáciu a umožňuje správcom len v niekoľkých klikoch hromadne spravovať všetky zariadenia a prispôsobovať ich existujúcim prevádzkovým nastaveniam. Softvér umožňuje delegovať celú správu skupiny zariadení alebo jej časť na miestnych správcov (pobočky, regióny atď.).

Kompletné riešenie

CLYD umožňuje vzdialené zabezpečenie a správu zariadení ľubovoľnej značky. CLYD zaisťuje počiatočnú inštaláciu zariadenia, ako aj udržiavanie prevádzkových podmienok a optimalizáciu všetkých zariadení.

Android Enterprise

Systém CLYD je schválený spoločnosťou Google prostredníctvom programu Android Enterprise a je kompatibilný so systémom Zero Touch Enrollement.

Prečo CLYD?

Odpoveď na potreby podnikov

CLYD spĺňa obchodné potreby podnikov, pre ktoré sú mobilita a jej aplikácie kľúčovými a strategickými obchodnými nástrojmi. Tieto zariadenia sa preto musia spravovať a udržiavať v bezchybnom stave. CLYD poskytuje tímom správcov nástroj prispôsobený podľa ich potrieb a prostredia, a to najmä vďaka definovaniu personalizovaných informačných panelov a kritérií súladu.

Kontaktná osoba

Michal Augustín - Obchodný manažér - QEX

Mgr. Michal Augustín

+421 907 164 133
augustin@qex.sk