Infokiosky

Infokiosky

Infokiosky, alebo InfoPointy sú špeciálne navrhnuté elektronické zariadenia, umiestnené v lokalitách obchodných centier, predajných a firemných priestorov pre účel modernej informačnej komunikácie.

Je to médium, cez ktoré je možné prezentovať informácie, týkajúce sa daného územia, napr. mapy obchodných centier s vyznačením polohy jednotlivých obchodov, cestovné poriadky, turistické informácie, prezentácie firiem, reklamné oznámenia a mnoho ďalších.
Hlavné využitie je ako navigačný infopult s dizajnom prispôsobeným konkrétnemu interiéru, funkcionalitou na mieru zákazníkovi, diaľkovou správou obsahu. Okrem navigačnej funkcie slúži aj pre informovanosť zákazníkov o eventoch a akciách centra.
Všetky monitory sú dotykové, čo zaručuje jednoduchú a intuitívnu obsluhu.
Špeciálnym sortimentom sú interaktívne detské kútiky.
QEX, a.s. je v súčasnosti jednotkou na trhu v oblasti digitálneho marketingu so zrealizovanými viac ako 140ks dotykovými kioskami.
Štandardom je používanie priemyselných dotykových monitorov 24/7, možnosť návrhu a vyhotovenia na mieru, komplexnosť v oblasti návrhu, výroby, montáže, softvérových aplikácií, servisu a správy.
Rozmery monitorov ponúkame podľa želania klienta v celej škále sortimentu, najpoužívanejšie sú  42″, 46″, 55″.
Na výnimočné akcie Vám kiosk upravíme na špeciálne využitie, doplníme ho tlačiarňou lístkov, kamerou, zvukom, vôňou.

 

Z našich realizácií:

AUPARK KOŠICE

AVION

KIOSK TOTEM

KIOSK TOTEM.

BORY

CASSOVIA

EUROPA SC

OPTIMA

OPTIMA.

SHOPPING PALACE

YURA

YURA.

Detský kútik

Detský kútik

Letňany infopoint