Hudba

Hudba

V dnešnej dobe je hudba bežnou súčasťou života. Vnímaná je však u každého rôzne. Hudba môže pôsobiť povzbudivo, alebo naopak upokojujúco, dokáže dotvoriť príjemnú atmosféru a tým aj pozitívne prispieť k imidžu Vašej značky.

Vytváranie hudobného zážitku je viac ako len náhodný vyber Vašich obľúbených pesničiek. Je to najmä vytvorenie príjemnej, upokojujúcej a relaxačnej atmosféry pre rekreačné centrá a hotely ako aj spôsob na zvýšenie návštevnosti a chuti do jedla v reštauráciách a baroch alebo vytvorenie profesionálnej atmosféry, zvýšení lojality a spokojnosti zákazníkov ale aj zníženie pocitu stráveného času čakaním v bankovom sektore či telekomunikáciách.

Hudba Vašej značky

Ak hľadáte „backround“ hudbu alebo chcete službu, ktorá sa lepšie prispôsobí Vašej značke, tak spolupráca spoločností QEX,a.s. a MOOD: vytvoria správne hudobné riešenie pre Vaše podnikanie. Naši hudobní dizajnéri, ktorí komunikujú po celkom svete, Vám nakombinujú ten najideálnejší hudobný mix, ušitý len pre Vás.

Hudba na mieru

Naši skúsení muzikológovia Vám vytvoria hudbu na mieru, ktorá bude jedinečná a bude sa môcť prehrávať na každej Vašej pobočke. Môžete si vybrať z viac ako 160 programov, ktoré sú profesionálne navrhnuté pre každého zákazníka a každé odvetvie.

Spoty

Ak sa so zákazníkmi Vášho obchodného priestoru chcete podeliť o najnovšiu ponuku, otváracie hodiny alebo pripomenutie Vašej stránky na sociálnych sieťach, zaradíme Vaše spoty do hudobnej slučky tak, aby sa zvýšila sila zákazníckeho zážitku.