Events

Events

Qex Events je najnovšia z divízií spoločnosti Qex, ktorá pre svojich klientov zastrešuje kompletnú organizáciu podujatí od kreatívneho návrhu, produkčnej prípravy až po samotnú realizáciu.
Našou snahou je naplniť nielen predstavu klienta, ale priniesť aj nové idei a možnosti v rámci organizovania firemných či promo akcií. Záleží nám na tom, aby eventy podporili vzťahy nielen medzi vašimi zamestnancami, ale aj s vašimi klientmi či partnermi.

Pod heslom „vzťahy sa vytvárajú cez zážitky“ sú práve emócie a dobrodružstvo jedným zo základných pilierov našej filozofie. V partnerstve s klientom si zakladáme na hodnotách ako sú dôvera, spoľahlivosť a zodpovednosť, ktoré napomáhajú budovaniu dlhodobých partnerstiev. Členovia nášho tímu majú bohaté skúsenosti v oblasti produkcie a event managementu.

Anna Hortová

Po vysokej škole pracovala 4 roky ako Projektová manažérka v poradenskej firme v oblasti čerpania verejných zdrojov. Produkcií a organizovaniu eventov sa venuje už od svojich 18. rokov. Vo svojich začiatkoch bola súčasťou organizačného tímu medzinárodných atletických súťaží, tenisových exhibícií, či konferencií. Skúsenosti získala ako account manažérka v agentúre Slovak promo management, neskôr ako account riaditeľka v agentúre PS:Events. Začiatkom roka 2018 zakladá a vedie divíziu
Qex events.

skúsenosti

  • produkcia televízneho prenosu “Večer s Majstrom” pri príležitosti 500. výročia oltára Majstra Pavla v Levoči
  • produkcia slávnostného ceremoniálu pre 3000 ľudí “Prekročil som hranicu” pri príležitosti Blahorečenia Titusa Zemana
  • členka najužšieho prípravného tímu Blahorečenia Titusa Zemana
  • vedúca zmeny dobrovoľníkov na festivale Pohoda
  • zodpovedná za kreatívny návrh a organizáciu 15. výročia spoločnosti Websupport
  • hlavná account manažérka najväčšej digitálnej konferencie “Digital rulezz” na Slovensku
  • zodpovedná za organizáciu vianočných večierkov, family days, slávnostných odovzdávaní cien, galavečerov a iných podujatí…

Našim klientom ponúkame

Naše produkty

Firemné teambuildingy
Športové dni
Promo a launch akcie
Konferencie a kongresy
B2B Eventy
Plesy
Slávnostné galavečery
VIP podujatia pre klientov
Korporátne eventy
Zážitky pre zamestnancov a rodiny
Eventy pre koncových zákazníkov a spotrebiteľov
Roadshow eventy
Employer Branding