Digitálne citylighty

Digitálne citylighty v obchodných centrách

Najrozšírenejšia sieť digitálnych citylightov na Slovensku.

Digitálny citylight (DCL) je na výšku orientovaná 55″ alebo 65″ LCD dotyková obrazovka, zabudovaná v elegantnej kapotáži. Určená je na premietanie statickej, dynamickej alebo interaktívnej reklamy. Obsah je diaľkovo spravovaný. Dotykové monitory spolu s interaktívnym obsahom umožňujú zapojiť potencionálneho klienta do reklamného obsahu formou hier, kvízov, výberu z prezentovanej ponuky. DCL sú umiestnené v obchodných centrách v najväčších mestách Slovenska. Priemerná denná návštevnosť týchto obchodných centier je viac ako 300 000 ľudí. Preto Vašu reklamu uvidí viac ako 100 000 ľudí denne. Ponúkame plochy jednostranné nástenné, jednostranné samostatne stojace, obojstranné samostatne stojace. Umiestnenie je v miestach pohybu zákazníkov – v pasážach obchodných centier, pri foodcourtoch, pri garážach, pri hlavných vstupoch do nákupných centier, pri toaletách.

Politika vysielania

Vysielací čas: od 7:00 do 22:00, alebo podľa otváracích hodín obchodného centra Doba prenájmu: 1 mesiac Možnosť zmeny obsahu: každý týždeň Dĺžka spotu: 60sek. (individuálne, možné upraviť ak ine napr. 10sek. spot, bude sa opakovať 6xza sebou počas 60sek.) Maximum klientov umiestnených na 1 DCL (obsahy rotujú jeden za druhým): 10 Viditeľnosť: podľa počtu prenajatých minút Možnosť prenajať exkluzivitu: áno Zľavy: tí klienti, ktorí si prenajmú celú sieť, alebo nájomcovia v nákupných centrách

Všeobecné obchodné podmienky pre prenájom plôch platné pre obch. prípady uzavreté od 1.4.2020

 

Bratislava / Aupark 12 plôch
Bratislava / Bory Mall 9 plôch
Bratislava / Eurovea 20 plôch
Bratislava / Vivo 20 plôch
Košice / Aupark 16 plôch
Nitra / OC Centro 14 plôch
Nitra / Mlyny 8 plôch
Piešťany / Aupark 6 plôch
Poprad / Forum 11 plôch
Poprad / Max 14 plôch
Prešov / Novum 16 plôch
Prievidza / Korzo 11 plôch
Trenčín / Max 15 plôch
Trnava/ City Arena 18 plôch
Trnava / Max 5 plôch
Žilina / Aupark 10 plôch

Priemerná denná návštevnosť
obchodných centier je viac
ako 320 000 ľudí

Možnosť merania účinnosti
kampane – počet dotykov,
odohraných hier a pod.

Určená na premietanie
statickej, dynamickej
a interaktívnej reklamy

Exluzívne kampane

Pre vaše exkluzívne kampane vám ponúkame možnosť kapotáže na mieru. Kapotáž zrealizujeme za podmienky prenájmu celého vysielacieho času nosiča na minimálne jeden mesiac.

Mapky rozmiestnenia DCL v obchodných centrách v pdf