Digitálne citylighty

Digitálne citylighty v obchodných centrách

Najrozšírenejšia sieť digitálnych citylightov na Slovensku.

Digitálny citylight (DCL) je na výšku orientovaná 55″ alebo 65″ LCD dotyková obrazovka, zabudovaná v elegantnej kapotáži. Určená je na premietanie statickej, dynamickej alebo interaktívnej reklamy. Obsah je diaľkovo spravovaný. Dotykové monitory spolu s interaktívnym obsahom umožňujú zapojiť potencionálneho klienta do reklamného obsahu formou hier, kvízov, výberu z prezentovanej ponuky. DCL sú umiestnené v obchodných centrách v najväčších mestách Slovenska. Ponúkame plochy jednostranné nástenné, jednostranné samostatne stojace, obojstranné samostatne stojace. Umiestnenie je v miestach pohybu zákazníkov – v pasážach obchodných centier, pri foodcourtoch, pri garážach, pri hlavných vstupoch do nákupných centier, pri toaletách. 

Politika vysielania

Vysielací čas: od 7:00 do 22:00, alebo podľa otváracích hodín obchodného centra Doba prenájmu: 1 mesiac Možnosť zmeny obsahu: každý týždeň Dĺžka spotu: 60sek. (individuálne, možné upraviť ak ine napr. 10sek. spot, bude sa opakovať 6xza sebou počas 60sek.) Maximum klientov umiestnených na 1 DCL (obsahy rotujú jeden za druhým): 10 Viditeľnosť: podľa počtu prenajatých minút Možnosť prenajať exkluzivitu: áno Zľavy: tí klienti, ktorí si prenajmú celú sieť, alebo nájomcovia v nákupných centrách
Pre vaše exkluzívne kampane vám ponúkame možnosť kapotáže na mieru. Kapotáž zrealizujeme za podmienky prenájmu celého vysielacieho času nosiča na minimálne jeden mesiac.