Digital signage
... rýchlo, efektívne.

Čo je Digital Signage

Vďaka Digital Signage riešeniu môžete efektívne prezentovať svoj reklamný, edukačný a informatívny obsah kdekoľvek, kedykoľvek a na ľubovoľnom počte LCD monitorov, LED panelov, videostien, tabletov.

Využívajte naše významné výhody oproti bežným zobrazovacím médiám.

Ušetrite a buďte ekologickí

Nebaví vás stále vytvárať novú grafiku, tlačiť a vyliepať plagáty na vašich pobočkách? Zmeňte to jednoduchým riešením Digital signage. Môžete si tak meniť váš obsah každý deň a zároveň budete aj ekologický k našej planéte.

Jednoduchá škálovateľnosť

Rastieme spolu s vašimi požiadavkami. Ponúkame riešenia SoC vďaka Android monitorom, ale rovnako aj prehrávanie pomocou externých playerov. S našim riešením dostanete v jednom balíku nie len širokú škálu funkcionalít, zobrazovaných formátov ale i vzdialenú správu hardvéru.

Flexibilita riešenia

Možnosť inštalácie softvéru vo vlastnej infraštruktúre alebo na strane dodávateľa. Financovanie je možné formou odkúpenia riešenia alebo prenájmom na báze mesačného poplatku.

Osobný prístup

Každý projekt je jedinečný. Riešenie vytvárame každému klientovi presne, na mieru, podľa jeho potrieb a požiadaviek. Ozvite sa nám a pripravíme pre vás dokonalý koncept.

Prečo Digital Signage s QEX-om

Oblasti použitia

sektory, kde všade si nájde digital signage svoje uplatnenie

Retail
Zdravotníctvo
Financie
Gastronómia
Turizmus
Priemysel
Školstvo
Umenie

Ukážky riešení

Kliknite na tlačidlo pre zobrazenie galérie

Certifikovaný partner

QEX, a.s. je jediný certifikovaný partner na Slovenskom trhu, ktorý ponúka riešenia celosvetovo pôsobiacich spoločností. Sme zmluvným partnerom Philips, Francúzskej spoločnosti Telelogos a Rakúskej spoločnosti Easescreen.

Kontaktná osoba

Michal Augustín - Obchodný manažér - QEX

Mgr. Michal Augustín

+421 907 164 133
augustin@qex.sk