Náš tím

Spoznajte náš tím . Kto je kto?

Vedenie spoločnosti

Ondrej Hort

Ondrej Hort

Generálny riaditeľ

hort@qex.sk
Anna Hortová

Anna Hortová

Riaditeľka divízie Events

hortova@qex.sk

Ján Harom

Ján Harom

Riaditeľ divízie Reklama

harom@qex.sk
Peter Konečný

Peter Konečný

Riaditeľ divízie Systémy

konecny@qex.sk

Divízia Reklama

Zdenka Briestenská

Zdenka Briestenská

Obchodná manažérka

briestenska@qex.sk

+421 903 905 604

Michal Hlavienka

Michal Hlavienka

Obchodný manažér

hlavienka@qex.sk

+421 903 411 909

Soňa Knapová

Soňa Knapová

Obchodná manažérka

knapova@qex.sk

+421 903 207 150

Elena Luhová

Elena Luhová

Obchodná manažérka

luhova@qex.sk

+421 903 476 560

Katarína Matejková

Katarína Matejková

Obchodná manažérka

matejkova@qex.sk

+421 904 634 631

Daniela Michalíková

Daniela Michalíková

Obchodná manažérka

michalikova@qex.sk

+421 903 765 508

Marek Mikula

Marek Mikula

Obchodný manažér

mikula@qex.sk

+421 911 430 141

Zuzana Novoveská

Zuzana Novoveská

Obchodná manažérka

novoveska@qex.sk

+421 902 828 015

Stanislav Dunaj

Stanislav Dunaj

Vedúci grafik

dunaj@qex.sk

+421 902 211 040

Tomáš Kašša

Tomáš Kašša

Grafický dizajnér

kassa@qex.sk

+421 903 668 528

Ladislava Repková

Ladislava Repková

Grafická dizajnérka

repkova@qex.sk

+421 903 476 841

Divízia Systémy

Michal Augustín

Michal Augustín

Obchodný manažér

augustin@qex.sk

+421 907 164 133

Juraj Hollý

Juraj Hollý

Obchodný manažér

holly@qex.sk

+421 904 831 325

Juraj Pistorius

Juraj Pistorius

Projektový manažér

pistorius@qex.sk

+421 904 685 284

Martin Starosta

Martin Starosta

Projektový manažér

starosta@qex.sk

+421 904 685 284

Róbert Skalický

Róbert Skalický

IT Support

skalicky@qex.sk

+421 903 375 350

Divízia Parking

Roman Tylka

Roman Tylka

Manažér divízie Parking

tylka@qex.sk

+421 903 476 832

Projektový tím

Radoslav Gunár

Radoslav Gunár

Projektový manažér

gunar@qex.sk

+421 903 717 321

Michal Staňo

Michal Staňo

Projektový manažér

stano@qex.sk

+421 911 067 468

Servis

Peter Azari

Peter Azari

Service manager

azari@qex.sk

+421 903 147 223

Tomáš Beláň

Tomáš Beláň

Servisný technik

belan@qex.sk

+421 903 890 123

Juraj Červeňan

Juraj Červeňan

Špecialista technickej podpory

cervenan@qex.sk

+421 903 717 316

Marek Dvorský

Marek Dvorský

Servisný technik

dvorsky@qex.sk

+421 904 685 209

Dušan Krajčovič

Dušan Krajčovič

Servisný technik

krajcovic@qex.sk

+421 903 906 720

Milan Martečík

Milan Martečík

Technická podpora

martecik@qex.sk

+421 903 861 242

Peter Masár

Peter Masár

Technik digitálnych systémov

masar@qex.sk

+421 911 862 748

Lukáš Matejka

Lukáš Matejka

Servisný technik

matejka@qex.sk

 

Róbert Porubský

Róbert Porubský

Servisný technik

porubsky@qex.sk

+421 911 442 159

Peter Zerola

Peter Zerola

Servisný technik

zerola@qex.sk

+421 903 207 364

Back office

Barbora Azari

Barbora Azari

Ekonomická podpora

barbora.azari@qex.sk
Romana Beláňová

Romana Beláňová

Marketingová manažérka

belanova@qex.sk

+421 911 054 065

Marián Brázda

Marián Brázda

Skladník

brazda@qex.sk

+421 0903 409 620

Ivana Dunčková

Ivana Dunčková

Účtovníctvo a financie

dunckova@qex.sk

+421 903 476 569

Janka Prekopová

Janka Prekopová

Účtovníctvo a financie

prekopova@qex.sk

+421 903 962 698

Eva Starostová

Eva Starostová

Ekonomická podpora

starostova@qex.sk

 

Ivana Štefániková

Ivana Štefániková

Ekonomická podpora

stefanikova@qex.sk

+421 904 467 889